HISPANITAS

Produktów w ofecie: 101


Hispanitas - coś więcej niż marka obuwia i akcesoriów

Hispanitas to hiszpańska firma rodzinna, produkująca ręcznie wykonane buty uwielbiane przez nasze klientki. To jedna z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek w branży obuwniczej.

Hispanitas - producent obuwia

Historia firmy zaczyna się w 1925 roku w Hiszpanii. Początki działalności to kroki w kierunku ręcznego tworzenia wyjątkowego obuwia. Modelem obuwia, które rozsławiło markę na cały świat były mokasyny Ye-yemoc, będące obecnie ikoną marki. Kolekcje Hispanitas odzwierciedlają własny sposób pojmowania życia, wypracowując przy ich tworzeniu produkt, który odzwierciedla uczucia i wartości, jakimi kierują się jej właściciele.

Jakość, komfort, moda - wszystko czego szukasz w parze butów

Hispanitas - najnowsza kolekcja

Produkty Hispanitas są zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami. Staranny wybór stosowanych przy produkcji materiałów, a także wykorzystanie najnowszych technologii, sprawiają że obuwie tej marki jest wygodne, doskonale wyprofilowane i urzeka swoją estetyką. To m.in. dlatego kobiety z całego świata wybierają czółenka Hispanitas.

Wyjątkowe obuwie inspirowane miejskim rytmem życia

Inspiracją dla marki są dynamiczne, niezależne i przedsiębiorcze kobiety. Niepowtarzalne wzornictwo, oryginalna stylistyka, wygoda oraz dbałość o detale to cechy które charakteryzują każdy model marki Hispanitas. To sprawia, że Hispanitas to marka dla kobiet pewnych siebie, prowadzących aktywny tryb życia oraz stawiających na różnorodność. Jakość, wygoda i styl połączone w jeden produkt sprawiają, że jest to obuwie wyjątkowe pod każdym względem.