SOLO FEMME

Produktów w ofecie: 90


Solo Femme - polski producent obuwia dla kobiet

Szukając odpowiedniego obuwia, które zarówno jest modne, jak i komfortowe, nie można pominąć marki Solo Femme. Jest to polski producent obuwia skórzanego skierowanego do kobiet, które przez odpowiedni wybór butów chcą podkreślić swój styl i wyrazić swoją osobowość. 

Solo Femme - producent obuwia

Początki Solo Femme przypadają na rok 2003, kiedy to firma nawiązała współpracę z rynkiem włoskim. Ruch ten otworzył drzwi, aby firma mogła sprowadzić na polski rynek najnowsze technologie, sprawdzające się w produkcji obuwia, najlepsze materiały obuwnicze i skóry, a także wspaniałe i unikatowe włoskie wzornictwo. Tak powstała marka Solo Femme, której celem od samego początku było przeniesienie na rynek polski, wszystkiego, co najlepsze we włoskim obuwiu.

Najlepsze kolekcje obuwia damskiego

Solo Femme - polski producent obuwia

Doświadczenie zdobyte przez ostatnie kilkanaście lat zostało wykorzystane do tworzenia najlepszych kolekcji damskiego obuwia. Głównymi propozycjami w kolekcjach Solo Femme są kozaki, czółenka, botki oraz sztyblety. Prosta stylistyka i najwyższej jakości wykonanie to cechy, które w najdosadniejszy sposób opisują produkty tworzone przez Solo Femme. Firma słucha swoich klientów i dba o każdy szczegół, wpływający na wygodę użytkowniczek obuwia. Dzięki temu noszenie butów Solo Femme pozwala uzyskać odpowiedni komfort i satysfakcję, tak bardzo potrzebną w dzisiejszym świecie.

Wzornictwo i kunszt wykonania ceniony na całym świecie

Każdy sezon to nowa kolekcja, w której znajduje się blisko 500 modeli butów, a każda para wykonana zostaje z ogromną dbałością o detale. Obuwie Solo Femme produkowane jest przy użyciu odnawialnych źródeł energii. W trosce o zdrowie i dobro naszych klientek, przy produkcji butów używane są maszyny, w których stosowane są kleje wodne bezpieczne dla Ciebie i środowiska. Takie podejście w produkcji obuwia w połączeniu eleganckim wzornictwem sprawiło, że firma doceniona została przez klientki na całym świecie.