GABOR

Produktów w ofecie: 29


Gabor - niemiecka precyzja w każdym kroku

Stworzona ponad 60 lat temu niemiecka marka Gabor cieszy się silną reputacją dzięki produkcji wysokiej jakości komfortowego obuwia. Firma Gabor Shoes została założona w Barmstedt pod Hamburgiem w 1949 roku przez Joachima i Bernharda Gabora, a obecnie jest prowadzona przez Achima - syna Joachima Gabora.

Gabor - producent obuwia

W swojej historii firma specjalizowała się zwłaszcza w wytwarzaniu butów damskich, z czasem zaczęto jednak wytwarzać również buty męskie oraz dziecięce. Jest to aktualnie najbardziej znana i największa niemiecka firma, produkująca skórzane obuwie. Buty Gabor od lat urzekają swoim stylem i precyzją wykonania.

Uniwersalny styl, który podkreśla Twoją osobowość

Marka Gabor przez lata słynęła i nadal słynie z wyrobów modnych, wygodnych i najwyższej jakości. Dzięki zaawansowanym technologicznie technikom produkcyjnym oraz klasycznym i nowoczesnym stylom Gabor przenosi Cię w świat kolekcji pięknych damskich butów i sandałów w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Produkowane przez Gabor buty są zgrabnym uzewnętrznieniem kobiecej osobowości i charakteru.

Zdrowe obuwie na każdy sezon

Gabor ma coś na każdy sezon, w każdym stylu, oferując wszystko, od butów po sandały i torebki. Gabor zapewnia najwyższy komfort i najwyższą jakość, a dzięki szerokiej gamie rozmiarów i szerokości butów z pewnością odnajdziesz buty, które pokochasz. Ponadto firma używa materiałów, które nie powodują alergii. W obuwiu tego producenta nie znajdziemy chociażby szkodliwego dla skóry niklu. To buty dla kobiet, które cenią sobie najwyższą jakość, perfekcyjne wykonanie, a także dla tych, które chcą podążać za najnowszymi trendami ze świata mody. Śmiało można stwierdzić, że obuwie Gabor to synonim klasycznej elegancji.