BUGATTI

Produktów w ofecie: 16


Bugatti

Szwajcarska jakość nie tylko dla fanów motoryzacji

Perfekcyjne wykonanie i dbałość o nawet najmniejszy szczegół to cechy, które najlepiej charakteryzują markę obuwniczą Bugatti. Producentem tego obuwia jest grupa AstorMueller z siedzibą główną w Hünenberg w Szwajcarii. Firma specjalizuje się w projektowaniu wysokiej jakości obuwia skórzanego damskiego i męskiego oraz posiada wyłączną licencję na obuwie Bugatti.

Bugatti - producent obuwia

Luksus dla najbardziej wymagających

Buty Bugatti przeznaczone są dla mężczyzn ceniących szyk i styl. Materiał, z którego są wyprodukowane, jest najwyższej jakości. Uwielbiają go zarówno dynamiczne i żądne wrażeń osoby, jak i te, dla których na pierwszym miejscu znajdują się elegancja, wygoda i nowoczesne wzornictwo.

Bugatti - buty wysokiej klasy

Naturalna skóra, odpowiednio wyprofilowana cholewka i podeszwa, unikatowe detale to wyróżniające cechy marki. Dodatkowym wyróżnikiem obuwia sygnowanego marką Bugatti jest harmonijne połączenie klasycznych, ponadczasowych fasonów z aktualnymi trendami, panującymi w świecie mody.

Trudno dostępne ekskluzywne obuwie

Buty Bugatti sprzedawane są obecnie w 35 krajach. Można je znaleźć w tradycyjnych sklepach obuwniczych, a także w wybranych domach towarowych, sklepach katalogowych i internetowych. Jednym z miejsc, gdzie można zakupić unikatowe buty Bugatti jest oczywiście sklep Butownia.pl. Jeżeli masz już dosyć banalnych i wtórnych butów oferowanych przez sieciowe sklepy już teraz zapoznaj się z kolekcją Bugatti.